کلمات کلیدی بالشتک های الاستومری-نئوپرن

پیشگام صنعت لاستیک البرز تولید کننده بالشتک های الاستومری(نئوپرن) ، درز انبساط پل و بالشتک زیر سری پل نئوپرن

بتن جزو مصالح و متریال های بسیار مقاوم (مقاوم در برابر فشار) می باشد از خصوصیات بتن می توان به ترد شکن بودن آن در مقابل مقاوم بودن آن اشاره نمود ، در صورت که بتن تحت تاثیر بارهای متوالی قرار گیرد پس از مدتی دچار پدیده خستگی میگردد که طی مدتی سبب گسیختگی و خرد شدن بتن می شود ، از آنجا که پابه های پل های موجود از جنس بتن مسلح می باشند حتما باید عضو ی به عنوان زیر سری (نئوپرن)  و  درز انبساط پل قرار گیرد که بهترین و کارامد ترین مصالح در کنار اقتصادی بودن بالشتک های الاستومری و قطعات زیرسری پل (نئوپرن) می باشند . شرکت پیشگام صنعت لاستیک البرز با بهره مندی از مهندسین و پرسنل متخصص ، با در دست داشتن تکنولوژِی مدرن روز و دستگاه های پیشرفته قادر به تولید بالشتک الاستومری مسلح ،  بالشتک الاستومری ضد لغزش ، بالشتک الاستومری ضد اصطکاک و ضد لغزش و بالشتک الاستومری غیر مسلح (دمپر پد، دامپر)، پیشگام در تولید بالشتک های الاستومری درز انبساط پل و قطعات لاستیکی نئوپرن آماده ارائه محصولات جهت پروژه های بزرگ و بین المللی می باشد

شرکت پیشگام صنعت البرز توانایی تولید و ساخت قطعات و فراورده های لاستیکی را جهت مصارف موردنیاز در پروژه گوناگون فنی و مهندسی ( اعم از پل سازی ، صنایع و معدن و ... ) را دارا می باشد ، قطعات لاستیکی مورد استفاده شامل : درز انبساط پل ، زیرسری ضربه گیر پل و بالشتک های الاستومری زیرسری پل و ... که توسط متریال الاستومر ( نئوپرن ) تامین میگردد . از جمله خواص متریال نئوپرن میتوان به ضد سایش بودن ، تحمل فشار بالا ، پایدارای در مقابل عوامل جوی و ... اشاره نمود ، این قطعات به منظور استفاده در قسمت های مختلف پروژه های عمرانی متعدد از بهترین نوع متریال روز استفاده می نماید و این نئوپرن ها به شکلی طراحی گردیده اند که هم بهترین کارایی را داشته باشند و هم به لحاظ اقتصادی به صرفه باشند ، با توجه به پروژه مورد نظر قطعات زیرسری پل یا درز انبساط پل مرکب از لاستیک و فلز می باشند و یا فقط از لاستیک تشکیل گردیده است .

  
  فروش بالشتک های الاستومری - نئوپرن  - درز انبساط  پل سازی - فروش قطعات لاستیکی و خودرویی

شرکت مهندسی پیشگام صنعت لاستیک البرز تولید کننده قطعات درز انبساط الاستومری و قطعات نئوپرن

 

 

 درباره ما
قطعات درز انبساط الاستومری , قطعات نئوپرن, درز انبساط الاستومری , قطعات نئوپرن
ادامه مطلب
کلمات کلیدی بالشتک های الاستومری-نئوپرن
پیشگام صنعت لاستیک البرز تولید کننده بالشتک های الاستومری(نئوپرن) ، درز انبساط پل و بالشتک زیر سری پل نئوپرن
ادامه مطلب
واحد فنی وفروش
بالشتک های الاستومری - نئوپرن - زیرسری پل
ادامه مطلب
تماس با ما
ادامه مطلب
درباره ما - قطعات لاستیکی (نئوپرن - درز انبساط پل)
شرکت پیشگام صنعت لاستیک البرز با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و برخورداری از پرسنل جوان، خلاق و مجرب با هدف تامین قطعات لاستیکی در راستای تکمیل زنجیره تامین صنایع مرتبط با بیش از 25 سال تجربه در زمینه مهندسی و ساخت قطعات لاستیکی و لاستیک به فلز در بخش های راه سازی، خودرو سازی، حمل و نقل ریلی (مترو و راه آهن)، قطعات تخصصی طرح های عمرانی از جمله درزهای انبساط پل و نئوپرنهای پایه پل بر اساس استانداردهای روز اروپا تاسیس گردید.
ادامه مطلب

کرج ، میدان آزادگان، بلوار امام رضا، اردلان 5 ، پلاک 121 ، واحد 3

09361167205                09121468518              09122601392

Google+